Смертельна ДТП у Харкові. Обвинуваченим продовжили арешт

4 Квітня 2018, 20:47

Київський районний суд міста Харкова задовольнив клопотання прокурора і продовжив запобіжний захід Олені Зайцевій та Геннадію Дронову, яких обвинувачують у смертельній ДТП, що сталася у жовтні минулого року.

 

Повідомляється, що суд залишив обох обвинувачених під вартою до 1 червня без можливості внесення застави.

 

Видання MediaPort повідомляє, що захист Дронова просив змінити водієві запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета.

 

У залі суду оголосили перерву до 11 квітня.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у понеділок, 2 квітня, Київський районний суд Харкова у ході розгляду справи про ДТП від 18 жовтня 2017 року  допитав двох свідків, один з яких харківський поліцейський, який заявив, що підсудна Зайцева не місці аварії при собі не мала документів.

 

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася ДТП у центрі міста, внаслідок якої загинули шестеро людей. Жінку, яка була за кермом "Лексусу", що в'їхав у натовп, відразу затримали. 20 жовтня Київський райсуд Харкова на два місяці взяв під варту Олену Зайцеву, обвинувачену у скоєнні смертельної ДТП.

 

Водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову, який був другим учасником смертельної ДТП, оголосили підозру. 6 листопада. Згодом Київський районний суд Харкова ухвалив рішення взяти Дронова під варту на два місяці без можливості внесення застави.

 

Сама ж Олена Зайцева згодом визнала свою провину та заявила, що готова понести будь-яке покарання. Також про пом'якшуючі обставини заявляла адвокат Зайцевої. Зокрема, її рідні відправили банківські перекази сім'ям загиблих в аварії. Проте батьки загиблих повернули гроші після того, як чеки від благодійних внесків слідство почало додавати до матеріалів справи. Як повідомляє ТСН, після щирого розкаяння, вони, за словами адвокатки Зайцевої, можуть стати свідченням добровільного відшкодування збитків. Це вже відразу дві пом'якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку. Адвокат Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО вважається день відбування покарання після вироку. Після того, як пройде половина терміну, Олену можуть відпустити умовно-достроково.