Службовців Міноборони запідозрили в заниженні вартості танків на понад 22 млн грн

20 Вересня 2016, 21:29

Військова прокуратура Центрального регіону  відкрила кримінальне провадження щодо службових осіб Департаменту відчуження військового майна Міністерства оборони України, а також одного з товариств з обмеженою відповідальністю, які під час продажу військової бронетехніки занизили її вартість на понад 22 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Провадження відкрили за ч. 2 ст. 367  КК України – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

«Установлено, що упродовж 2013 року товариство з обмеженою відповідальністю проводило роботи з оцінки вартості надлишкового майна Збройних Сил України, а саме танків Т-64Б1 та Т-64Б1В, призначених для продажу. Під час проведення планового аудиту Департаменту відчуження військового майна Міноборони України, встановлено заниження ринкової вартості реалізованих танків на суму понад 22,8 млн гривень», – ідеться в повідомленні.

Правоохоронці розпочали позапланові ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту відчуження військового майна Міністерства оборони України, державного підприємства «Харківський бронетанковий завод» та військових частин.

Нагадаємо, заступника директора Житомирського БТЗ взяли під арешт за розкрадання понад 23 млн грн.