“Слуга народу” обрала заміну Яременку на посаді глави комітету зовнішньої політики

3 Грудня 2019, 10:01

Фракція "Слуга народу" обрала на пост нового голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Єлизавету Ясько. Про це повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук у Facebook.

 

 

"Консолідованим рішенням усієї нашої команди новим головою обрано Лізу Ясько. І ми розуміємо, що керувати таким комітетом – це не бонус і не нагорода, а серйозна відповідальність. Впевнені, що Ліза до неї готова", – заявила Кравчук.

 

У коментарі РБК-Україна Кравчук відзначила, що 4 грудня питання призначення розгляне регламентний комітет.

 

"В середу питання розгляне регламентний комітет. Після цього Рада на своєму засіданні має проголосувати за постанову щодо призначення голови комітету", – розповіла Кравчук в коментарі РБК-Україна.

 

Як повідомлялося, народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко 1 листопада заявив, що написав заяву про складення повноважень голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

 

Нагадаємо, раніше один з інтернет-ресурсів оприлюднив фото із сесійної зали парламенту, на яких Яременко переписується із користувачами "Сеть знакомств…" та "Loveeto". У листуванні йшлося про надання інтимних послуг за гроші.

 

Яременко написав у Facebook, що листування сфабриковане спеціально для журналістів, але згодом видалив цей пост і розмістив вибачення.

 

1 листопада фракції "Голос", "Батьківщина", "Європейська солідарність" і ОПЗЖ закликали керівництво Ради порушити питання доцільності перебування Богдана Яременка на посаді голови комітету з питань зовнішньої політики й міжпарламентського співробітництва у зв’язку зі скандалом довкола нього.