Слідство висунуло дві основні версії трагедії на сміттєзвалищі під Львовом

1 Червня 2016, 17:23

Слідство розглядає дві основні версії і низку підверсій трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це розповів заступник начальника головного управління Національної поліції у Львівській області Микола Самарчук.

"Висунуто дві основні версії, є і підверсії, але я не вважаю за доцільне зараз про них говорити детально, оскільки не проведені в повному обсязі першочергові слідчі дії" – сказав Самарчук.

Відповідаючи на запитання, про які основні версії йдеться, Самарчук наголосив, що однією з версій є службова недбалість. Що ж стосується спеціально влаштованого підпалу, то наразі поліція такою інформацією не володіє.

Нагадаємо, раніше мер Львова Андрій Садовий заявив, що Грибовицьке сміттєзвалище підпалили, а подальший обвал сміття стався унаслідок гасіння пожежі.

Як повідомлялося, пожежа на території сміттєзвалища в с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівщини сталася 29 травня. Під час ліквідації трьох працівників Держслужби України з надзвичайних ситуацій, а також еколога привалило сміттям.

Тіла трьох рятувальників знайшли 31 травня, а пошуки еколога 1 червня були припинені через загрозу нового зсуву.