Слідчій комісії, що займається справою Музичка, не надають потрібних документів

11 Квітня 2014, 22:25

"Це питання виникло у зв'язку з тим, що нам ніхто на сьогоднішній день не надав нормальних матеріалів у зв'язку з тим, начебто, що у нас немає відповідних повноважень. Ми перевіримо, чи є такі повноваження", – пояснив голова ТСК, позафракційний депутат Юрій Дерев'янко.

Разом з тим, Комісія вирішила запросити на наступне засідання народного депутата "Батьківщини" Геннадія Москаля. У ТСК нагадали, що саме на підставі запиту нардепа і було порушено кримінальну справу щодо Музичка. Комісія хоче заслухати депутата, щоб з'ясувати джерело походження наведеної у запиті інформації.

Крім цього, ТСК вирішила звернутися до Генпрокуратури, щоб відомство повідомило, які експертизи були призначені, і надало відповідні результати експертизи.

Також ТСК хоче отримати від Генпрокуратури роз'яснення щодо того, чи були залучені в якості доказів майка, одяг та інші речі Музичка.

ТСК звернулася і до Міністерства внутрішніх справ для того, щоб відомство надало інформацію щодо того, чи були спецпризначенці "Соколу", які брали участь у спецоперації щодо затримання Олександра Музичка, учасниками подій на Майдані – зокрема, на вулиці Інститутській та Грушевського.

Серед інших рішень Комісії слід також виділити запорошення на наступне засідання, яке відбудеться 22 квітня, першого заступника голови МВС Володимира Євдокімова.

Також на наступному засіданні із звітом щодо результатів розслідування обставин загибелі Олександра Музичка має виступити і Генеральний прокурор України Олег Махніцький. 

Нагадаємо, Олександр Музичко загинув у ніч на 25 березня. Перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов спочатку повідомив, що той був смертельно поранений під час затримання в ніч з 24 на 25 березня, оскільки відкрив вогонь у бік правоохоронців. Пізніше Євдокимов поінформував, що смертельне поранення в серце Музичка було нанесено з його власної зброї. Перший заступник міністра пояснив: "Він вистрілив зі своєї зброї, з якої стріляв по співробітниках міліції. Одна куля пройшла навиліт, а друга потрапила в серце".

Парламентська ТСК з розслідування обставин загибелі Музичко була створена 28 березня, її очолив депутат Юрій Дерев’янко. До складу комісії увійшли 10 народних депутатів , до її роботи залучені 4 представника громадськості.

Згідно з постановою про створення ТСК, їй доручено подати на розгляд Верховній Раді звіт про виконану роботу не пізніше 25 квітня.

читати ще

показати ще
97