Слідчі ДБР проводять 40 обшуків на Львівській митниці

10 Жовтня 2019, 10:34

Державне бюро розслідувань проводить 40 обшуків на Львівській митниці ДФС. Про це у четвер, 10 жовтня, перший заступник директора ДБР Ольга Варченко повідомила у Facebook.

 

“Саме зараз проводимо санкціоновані обшуки на Львівській митниці ДФС. А саме, на пункті пропуску, митних постах та їхніх відділах митного оформлення, а також за місцем проживання її службових осіб. Загалом – 40 обшуків”, – написала вона.

 

 

Як зазначила Варченко, слідчі Центрального апарату ДБР разом зі співробітниками Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили незаконну схему із ввезення на територію України з країн ЄС дорогого брендового одягу за підробними документами. Орієнтовна вартість кожної партії становить не менше 400 тисяч доларів.

 

 

“Перевіряємо причетність до цієї схеми службових осіб митниці, які, за попередньою версією слідства, сприяли незаконному переміщенню товару через митний кордон без проходження відповідних митних процедур. Одяг ввозили до України як секондхенд”, – розповіла вона.

 

Як повідомлялося, у п’ятницю, 4 жовтня, Верховна Рада ухвалила президентський законопроект, який надає Національному антикорупційному бюро та Держбюро розслідувань право на прослуховування чиновників.

 

 

 

100