Скріпаль та його дочка ймовірно житимуть в США під новими іменами – ЗМІ

8 Квітня 2018, 12:20

Сєргєю та Юлії Скріпаль запропонують нові імена і нове життя в США з метою захистити їх від подальших спроб вбивства. Про це пише The Sunday Times.

 

Як повідомляється, чиновники британської розвідки МІ-6 провели переговори зі своїми колегами з ЦРУ щодо переселення жертв отруєння в Солсбері.

 

Зазначається, що колишній розвідник та його життя прийшли до тями незабаром почнуть допомагати слідчим у розслідуванні нападу на них із застосуванням нервово-паралітичної речовини.

 

Після того, як Юлія Скріпаль відхилила вимоги російського посольства в Лондоні про надання їй і її батькові їх консульської підтримки, британські чиновники переконались, що вона може назавжди переїхати на Захід, пише видання.

 

Сєргєя Скріпаля разом з дочкою отруїли 4 березня в британському Солсбері, відтоді вони обидва знаходяться в лікарні.

 

Юлія Скріпаль вийшла з критичного стану і опублікувала першу заяву після отруєння.

 

Нагадаємо, напередодні медичний директор окружного госпіталю Солсбері Крістін Бланшард повідомила, що стан здоров'я дочки колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля Юлії покращується, однак говорити про дату виписки ще рано. 

 

Раніше, 30 березня, Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний. 5 квітня Юлія Скріпаль зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері. 

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.