СКРФ взявся розслідувати обстріл школи у Донецьку

6 Листопада 2014, 11:55

Слідчий комітет Росії (СКРФ) відкрив кримінальну справу за фактом обстрілу школи у Донецьку 5 листопада, коли загинули двоє підлітків, а ще четверо осіб отримали поранення. Про це повідомив офіційний представник СКРФ Владімір Маркін.

"Головним слідчим управлінням СК Росії за фактом артилерійського обстрілу школи в місті Донецьку порушено кримінальну справу", – йдеться у повідомленні.

Також Маркін зазначив, що справа порушена відразу за кількома статтями, одна з яких, "Застосування заборонених засобів і методів ведення війни", передбачає до двадцяти років позбавлення волі.

Водночас, у Росії не повідомили, на підставі якої юрисдикції відкрито кримінальну справу за фактом злочину на території України.

Між тим, Маркін вказав, що кримінальну справу об'єднано в провадження з основною кримінальною справою "про застосування заборонених засобів і методів ведення війни і геноцид населення Донецької та Луганської народних республік".

Раніше повідомлялося, що обстріляти школу в Донецьку могли з Макіївки, яка перебуває під контролем бойовиків.

Нагадаємо, російська правова система вже потрапила у колізію, коли суд у постанові по справі Надії Савченко також згадав "використання заборонених методів війни на території ДНР і ЛНР".