Скасування закону про статус Донбасу не означає відходу від Мінських угод – Порошенко

4 Листопада 2014, 17:51

Президент України Петро Порошенко заявляє, що скасування закону про особливий статус низки районів Донбасу не означатиме відходу від мінських домовленостей. Про це він заявив на засіданні РНБО.

"Я прийняв рішення сьогодні скликати РНБО для того, щоб ми внесли певні корективи у сценарій наших дій на сході. Але ще раз хочу підкреслити, що Україна розглядає рішення цієї проблеми виключно мирним шляхом. Сьогодні мною буде запропоновано на РНБО внести до Верховної Ради України відповідне подання по скасуванню, щодо припинення дії закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", – сказав Порошенко.

"Але я хочу підкреслити, що скасування цього закону ні в якому разі не означає наш відхід від мінських домовленостей", – додав президент.

Нагадаємо, Порошенко переконаний, що його ініціативу щодо скасування закону про особливий статус окремих районів Донбасу підтримають члени РНБО та депутати Верховної РадиЗа його словами, сценарій подальший дій має визначити РНБО. 

Як відомо, 3 листопада у своєму зверненні до українців Порошенко заявив, що скликає засідання РНБО, під час якого ініціюватиме скасування закону про особливий статус окремих районів Донбасу.

Засідання РНБО розпочалося сьогодні, 4 листопада, о 17 годині.

Читайте також: Мінський протокол vs "вибори" на Донбасі: які домовленості порушили бойовики