Скандально відомий Кісєльов пояснив, що об’єктивність журналістики спотворює концепцію Путіна

13 Грудня 2013, 10:08

"Часто під гаслом об'єктивності ми спотворюємо концепцію: ми дивимося на свою країну, як на чужу. Мені здається, що цей період журналістики дистильованої, відстороненої закінчено", – сказав Кісєльов.

За його словами, часто прагнення до об'єктивності призводить до "відсторонення, зневаги", "коли про нашу країну ми пишемо як з боку, неначе ми не в ній, неначе ми не живемо на тій землі, де народилися наші батьки".

Що таке "невідсторонена" об'єктивність, керівник агентства не пояснив.

За словами Кісєльова, Росія потребує любові, а не об'єктивності.

Працівники агентства поцікавилися у майбутнього начальника, де та тонка грань між любов'ю до вітчизни і любов'ю до держави і як відрізнити одне від іншого. У відповідь Кісєльов визнав, що "держава завжди гріховна", і закликав колег виправляти державу, почавши з себе.

Кісєльов також закликав журналістів "створювати цінності", які відсутні зараз в Росії. За словами керівника створюваного агентства, насамперед він чекає від своїх співробітників роботи з "виробництва" ціннісних орієнтирів для населення.

Як повідомлялось, 9 грудня президент РФ Владімір Путін призначив скандально відомого в Україні ведучого новин на телеканалі «Россия 1» Дмітрія Кісєльова гендиректором нового державного інформагентства «Россия сегодня», створюваного на місці ліквідованого РІА «Новости».

Експерти розцінюють створення агентства "Россия сегодня" як спецоперацію Путіна із зачистки інформаційного простору РФ, а призначення Дмітрія Кісєльова його керівником – як чіткий сигнал про пропагандистську спрямованість агентства, яке покликане стати зовнішньополітичним рупором Кремля в світі.

Кісєльов відомий своїми провокаційними висловами і різкими оцінками подій, що відбуваються, які викликали часто неоднозначну реакцію, а деколи і шквал критики в його адресу, у тому числі і в Україні, де його вважають за вкрай тенденційного журналіста.

Нагадаємо, нещодавно російський телеканал «Росія 1» у програмі «Вєсті нєдели» з Дмітрієм Кісєльовим показав сюжет про останні події в Україні, в якому сутички під Адміністрацією президента передували розгону Євромайдану, що суперечить хронології подій.