Скандал в УНІАН призвів до кадрових перестановок

Акценти
22 Листопада 2012, 09:52

Як заявляє УНІАН, за фактом перевищення керівником департаменту інтернет-проектів, головним редактором сайту УНІАН Миколою Кондратенком службових повноважень у частині погроз накладення стягнень, не передбачених трудовим законодавством України, агенція вирішила провести внутрішнє службове розслідування.

На цей час Кондратенка перемістять в інший структурний підрозділ УНІАН. Шеф-редакторові інформагенції Михайлу Ганницькому доручено визначити для Кондратенка нові посадові обов'язки.

Виконувачем обов'язків головного редактора сайту УНІАН призначено Мар'яну Олійник, яка раніше працювала у газеті «День», журналах «Главред» і «Український тиждень», в інтернет-виданні «Главред».

Як повідомлялося раніше, журналісти УНІАНу заявляли про посилення цензури в інформагенції. Зокрема про те, що редакторів сайту оштрафували за оприлюднення новини під заголовком «На Банковій – пікет: Януковичу принесли черевик з ялинкою».

Пізніше колектив сайту УНІАН оприлюднив нові факти цензури, до якої вдавалося керівництво ресурсу протягом тривалого періоду.

90