Скандал із Facebook. Німеччина викликала Цукерберга надати пояснення

22 Березня 2018, 16:25

Міністр юстиції Німеччини Катаріна Барлі запросила директора компанії Facebook Марка Цукерберга надати пояснення щодо незаконного збору даних мільйонів користувачів соцмережі британською фірмою Cambridge Analytica. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

За її словами, даний скандал є "загрозою демократії".

 

"Ми маємо визначити, наскільки ми повинні змінити правила", – зауважила вона.

 

Наголошується, що влада ФРН вимагає конструктивних пояснень від компанії, а саме що компанія має намір зробити, щоб не допустити повторення даної ситуації з користувачами Німеччини.

 

"Кожному користувачеві повинно бути зрозуміло, що він, по суті, розплачується своїми даними. Але це не означає, що це повинно відбуватися несвідомо, без їх згоди", – підкреслила глава німецького Мін'юсту.

 

Нагадаємо, 21 березня комісар із питань приватних даних Канади Деніел Терієн заявив про початок розслідування стосовно можливого зловживання персональними даними користувачів Facebook компанією Cambridge Analytica.

 

Також президент Європейського парламенту Антоніо Таяні запросив засновника компанії Facebook Марка Цукерберга надати пояснення щодо ситуацію зі зловживанням персональними даними, до яких вдалася компанія Cambridge Analytica. 

 

Як повідомлялось Федеральна торговельна комісія (FTC) Сполучених Штатів Америки заявила про перевірку компанії Facebook Inc. щодо можливих порушень укладеної з відомством угоди про конфіденційність. Директора Марка Цукерберга викликали дати свідчення у британському парламенті.