Архіпелаг Мергуї, М’янма. Архіпелаг Мергуї в Андаманському морі складається більш ніж з 800 островів. Це кольорове зображення частини центру архіпелагу було захоплено супутником Landsat 5 14 грудня 2004
Кратер Манікуаган. Квебек, Канада Цей знімок показує структуру Манікуаган в Квебеку, Канада. Озеро оточує кратер, оригінальний діаметр якого становить 100 кілометрів, а вік – 214 мільйонів років. Вважається, що він був створений після падіння астероїда діаметром приблизно в 3.1 миль.
Детройт, Мічіган, США. Детройт зазвичай згадується як Автоград, через багатьох заводів-виготівників автомобілів, розташованих у місті. Це найбільше місто в Мічігані з населенням приблизно в один мільйон жителів.
Острови Белчер, Канада. Немов широкі мазки рожевого і зеленого кольору, Острови Белчер розсипані по темно-синьому кольору Гудзонової затоки Канади. Єдині жителі островів живуть в невеликому місті Sanikiluaq у верхній частині середнього острова. Незважаючи на зелені відтінки на фотографії, ці скелясті острови занадто холодні для рослинності.
Багдад, Ірак. Вогні від бомбардування коаліції під час другої війни в Іраку забезпечили драматичне зображення Багдада. 2 квітня 2003
Масив Брандберг, Намібія. Гірський масив Брандберг покриває площу в 250 квадратних миль і підноситься на 2,573 метра вище його середовища в центральній Пустелі Наміб . Це важлива середовище проживання для висотних різновидів савани і велика археологічна цінність через безліч доісторичних наскальних малюнків, знайдених серед його гранітних стрімчаків.
Життя в пустелі. Лас-Вегас. Ці зображення 1984 і 2007 року показують увеличивающуюся урбанізацію Лас Вегаса і скорочення Водосховища Мід на кордоні Невади і Аризони. Швидке зростання в Лас Вегасі призвів до збільшеного попиту на водні ресурси, в той час як відсутність злив зменшило рівень води в Водосховище Мід, яке є джерелом 90 відсотків води південної Невади. Докладніше про це читайте в статті про засісімості Лас-Вегаса від води .
Гора Фуджі і озера Фуджі. Територія Фуджі включає п’ять Озер, з горою Фуджі в центральній частині. Це одна з найпопулярніших туристичних пам’яток Японії. Гора Фуджі, як найвищий пік Японії висотою в 3,776 метрів, є недіючим вулканом, який в останній раз нелюд в 1707 році.
Аральське море. Аральське море , колись четверте найбільше озеро в світі, продовжує зменшаться і тепер ледве сягає 10% свого початкового розміру. Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун недавно зарахував висихання Аральського моря до найогиднішим лихам планети. Потоки річок до моря були перекриті зайвої іррігацією і будівництвом дамби з розвідки та видобутку нафти і газу. В результаті була повністю винищена місцева індустрія лову риби, а постійні піщані бурі викликали жахливі проблеми зі здоров’ям у місцевих людей.
Х’юстон, Техас, США. Х’юстон, розташований в Мексиканській затоці, є додому 2.14 мільйонам чоловік. Це четвертий за величиною місто і один з центрів міжнародного бізнесу. Хьюстонський судноплавний канал з’єднує Порт Х’юстона і Мексиканську затоку через Галвестон.
Річки Уобаш і Огайо. Ці два зображення показують Річки Уобаш і Огайо близько Евансвілль, Індіана, під час розливу (3 травня 2011, головне зображення) і після того, як води відступили (4 червня 2011, нижнє зображення).
Філадельфія. Пенсільванія, США. Філадельфія – шостий найбільший місто в Сполучених Штатах. Велика частина ранньої історії Америки мала місце у Філадельфії, включаючи підписання Декларації незалежності. Протягом деякого періоду тут знаходився Національний Капітолій (1790 – 1800).Місто було будинком Вашингтона і Адамса під час їх президентства.
Озеро Пауелл. Юта, США. Озеро Пауелл простягає на сотні миль від Лис Феррі в Арізоні до Помаранчевим Утьосов південній Юти. 122 метри глибиною, 241 кілометр завдовжки, з майже 3,219 кілометрів берегової лінії, це друге за величиною штучне озеро після Водосховища Мід в Неваді. У 2004 році воно було в його найнижчому рівні за більш ніж 30 років через тривалу посуху в західних Сполучених Штатах.
Лінії Наска в Перу. У пустелі південно-західного Перу, між Андами і перуанським узбережжям, знаходиться плато з величезними геометричними лініями і спіралями, фігурами тварин включаючи мавпу, павука, і тисячі абсолютно прямих ліній. Останні з них з’явилися тут приблизно тисячу років тому. Відомі, як лінії Наска, малюнки постійно вводили в оману вчених, з тих пір, як вони були вперше виявлені в 1920-х. Ці лінії входять в число самих загадкових місць планети, яким на LifeGlobe присвячена окрема добірка.
Сінгапур. Всього в 3.5 рази більше Вашингтона, округ Колумбія, населення Сінгапуру на 100% міське (більш ніж 4.7 мільйона чоловік). Як і багато інші фотографії Землі, це зображення було створено супутниками 7,4,2, щоб мінімізувати атмосферні ефекти туману і вологості.