Сім’ї постраждалих і загиблих в Затоці отримають фіндопомогу

19 Жовтня 2015, 16:33

Сім'ї постраждалих і загиблих на затонулому 17 жовтня в Затоці Одеської області прогулянковому катері "Іволга" отримають допомогу з резервного фонду Кабінету міністрів України. Про це в понеділок повідомив віце-прем'єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, керівник урядової комісії з розслідування причин цієї трагедії Геннадій Зубко.

"Сьогодні є доручення нашої комісії Одеської ОДА з приводу медичного і соціального забезпечення, надання матеріальної допомоги сім'ям постраждалих і загиблих. Для цього вони повинні сформувати бюджетний запит і направити його в Кабмін. Кабмін у своєму розпорядженні прописав, що Мінфін і Мінекономіки повинні передбачити при необхідності виплату коштів потерпілим і сім'ям загиблих", – сказав він.

Крім того, Зубко нагадав, що відповідно до законодавства будь-яке судно має бути застраховане, і всі страхові виплати повинні бути здійснені за рахунок страхової компанії. Крім того, з фонду нещасних випадків виплати отримують капітан судна і члени екіпажу. "Тому питання надання допомоги та страхові виплати – це різні речі", – уточнив він.

Як повідомлялося, катер "Іволга" затонув 17 жовтня. За попередніми даними, причиною аварії катера стало перевантаження судна. 14 людей загинули, 22 вдалося врятувати. За останньою інформацією, на катері перебували 44 людини, пошуки ще восьми тривають.