Шухевич хоче балотуватися по мажоритарці на Івано-Франківщині

13 Червня 2012, 09:55

«Я ще не остаточно вирішив, адже у цьому питанні є багато складових. Але в основному – так, я маю намір брати участь у парламентських виборах. Багато людей мене вмовляє йти в депутати. Але все ж головним рушієм для мене стала нинішня ситуація – як у Верховній Раді, так і взагалі в Україні. Ви ж бачите, що робиться! Те, що відбулося, скажімо, днями, – ухвалення законопроекту про регіональні мови. Усе свідчить про те, що так звана опозиція домовилася з «регіоналами». Вони мали можливість зірвати засідання, але цього не зробили. Вони навіть не рушили з місця. Один тільки Андрій Парубій спробував позабирати картки. На мовному питанні опозиціонери тільки піарилися», – заявив він.

За його словами, Шухевич має намір балотуватися по мажоритарному округу.

«Я йтиму по Івано–Франківській області – Коломия, Городенківський район. Звісно, це не випадковий вибір. Адже рід Шухевичів походить із Городенківського району, село Тишківці. То мої рідні краї. І я вирішив, що якщо йти в парламент, то йти звідти», – зазначив він.

У першу чергу, головний командир УНСО хотів би займатися соціальною політикою.

«Я хотів би займатися, у першу чергу, соціальною політикою. Тому що є багато питань, які мене турбують і не лишають байдужим. Та ж пенсійна несправедливість, забезпечення належного життя інвалідам. Адже у нашому суспільстві інваліди є дуже часто упослідженими. Мені хочеться, щоб вони жили як рівнозначні члени суспільства», – пояснив він.

Шухевич стверджує, що його вибір сприйняли по-різному:

«Хто як. Мої хлопці це прийняли добре. А деякі критикують, кажуть, що не потрібно мені йти до Верховної Ради. Я знаю, що буде ще й паплюження – скажуть, що я там комусь продався, що мене хтось за щось купив, щоб відірвати голоси від опозиції. Але мені до того цькування не звикати».

Голова УНСО сподівається, що у Верховній Раді буде створена група депутатів, які відстоюватимуть державні та національні інтереси.

«Я готовий приєднатися до такої групи», – додав він.