Штаб ООС повідомив про завершення розведення сил у Золотому

1 Листопада 2019, 19:04

У районі Золотого Луганської області у п'ятницю, 1 листопада, завершився етап розведення сил і засобів з обох сторін. Про це у Facebook повідомляє прес-центр штабу Об'єднаних сил.

 

"Завершився етап розведення сил і засобів з обох сторін (дзеркально) на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області", – йдеться у повідомленні.

 

Зазначається також, що представники СММ ОБСЄ, зокрема і з використанням БПЛА, виконали верифікацію проведених заходів.

 

"У разі загрози – життю та здоров’ю, захоплення територій або проникнення ворожих розвідувально-диверсійних груп – військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику", – додали у штабі.

 

Нагадаємо, 29 жовтня о 12.00 у районі Золотого-4 почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний).

 

Водночас волонтерська міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm заявила, що початок відведення українських військ від лінії розмежування на Донбасі відбувається всупереч всім раніше задекларованим умовам ( семи днів «тиші») та супроводжується дезінформаційними заявами з боку міністра закордонних справ Вадима Пристайка та прес-центру операції Об’єднаних сил. Крім того, українська сторона СЦКК заявила, що напередодні початку розведення військ, 28 жовтня, бойовики обстріляли Золоте-4 зі стрілецької зброї.

 

Зазначимо, що дата початку розведення сил і засобів у Петрівському невідома. 31 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що, за умови відсутності обстрілів, розведення військ у Петрівському має розпочатися 4 листопада. Однак, оскільки 30 жовтня на тій ділянці відбулися обстріли бойовиків, дата розведення буде переглянута, адже розведення можливе лише після семи днів збереження "тиші".