"Станом на ці хвилини жодного документу про припинення оренди нам ніхто не вручив", – сказав Кубів.
"Ми розуміємо, якщо угода не продовжена, то згідно з положеннями угоди та згідно із законодавством вона продовжується автоматично ще на місяць", – наголосив Кубів.
Він нагадав, що вчора відбулось засідання президії Ради ФПУ, яка проходила за зачиненими дверима, без народних депутатів від опозиції, які хотіли бути там присутні, та без преси.
Кубів повідомив, що сьогодні він разом з комендантом від УДАРу Сергієм Аверченком, від "Свободи" Михайлом Блавацьким та журналістами здійснили ще одну спробу потрапити до голови президії ФПУ Кулика, але той відмовився зустрічатись.
Народний депутат звернувся до представників ЗМІ з проханням передати запрошення Кулику на загальнонаціональні збори профспілок, які відбудуться у неділю на Віче на Майдані.
"Ми тут перебуваємо згідно з рішенням восьмимільйонних профспілок, і ніхто нас звідси не вижене", – додав Кубів.
"Я звертаюсь через ЗМІ до пана Кулика: не будьте щуром, дайте оригінали документів, давайте працювати у правовому полі, почуйте нас!", – наголосив він.
Комендант також додав, що всі приміщення Будинку профспілок будуть здані у належному стані, а всі збитки будуть компенсовані – відповідні рішення з цього питання ухвалено і задокументовано.
При цьому він звернув увагу на той факт, що влада не збирається компенсовувати збитки після свого антимайдану.
Кубів також звернувся до журналістів з проханням провести розслідування: на якій підставі профспілкові готелі "Турист" та "Дружба" приймали на проживання "беркутівців" і "тітушок", а також скільки Партія регіонів заплатила за відшкодування збитків, завданих Маріїнському парку після антимайдану.
Як повідомлялось, президія Федерації профспілок на засіданні у середу нібито відмовила мітингувальникам у подовженні оренди приміщень у будівлі ФПУ, термін якої спливає 25 грудня.
Нагадаємо, 1 грудня опозиція розгорнула штаб громадянської акції протесту в будівлі Федерації профспілок на Майдані Незалежності.
10 грудня опозиція отримала рішення Шевченківського суду про примусове виселення з Будинку профспілок. Опозиція в свою чергу оприлюднила документ, згідно з яким Федерація профспілок дозволила мітингувальникам перебувати у її будівлі на Майдані Незалежності та у Жовтневому палаці на Інститутській до 25 грудня, а за потреби й довше.
Представники опозиції подали апеляційну скаргу на постанову відділу Державної виконавчої служби Шевченківського району про звільнення приміщень будівлі Федерації профспілок України.
23 грудня опозиціонери заявили, що вже підготували документи щодо продовження угоди про оренду Будинку профспілок ще на місяць.