Штаб АТО опублікував відео з району шахти Бутівка

14 Червня 2016, 11:09

Прес-центр штабу АТО опублікував відео з району шахти Бутівка, зняте військовим телебаченням України. В описі до відео зазначається, що чутки «про нібито залишення позицій українськими військовослужбовцями» не відповідають дійсності.

«Ситуація в районі шахти Бутівка поблизу Авдіївки складна, проте контрольована силами АТО. Дістатися безпосередньо до позицій українських захисників наразі немає можливості, адже вони перебувають під інтенсивним обстрілом російських окупаційних військ», – сказано в тексті. 

Нагадаємо, раніше народний депутат Євген Дейдей опублікував інформацію про загибель чотирьох українських військовослужбовців в Авдіївці в ніч на неділю. Цей факт не підтвердили в АП.

Згодом Штаб АТО поширив заяву, в якій спростував інформацію про загиблих у ніч на неділю бійців. Зокрема, у заяві штабу заперечили жертви серед бійців ЗСУ. У заяві Дейдея йшлося про жертви внаслідок обстрілів позицій «128-ї бригади та «Правого сектору», але не уточнювалося, з якого саме підрозділу.

Водночас у заяві прес-центру Штабу АТО також стверджувалося, що «в районах проведення Антитерористичної операції, на передових позиціях сил АТО немає жодного підрозділу, який не входить до складу Збройних Сил України або інших силових відомств, задіяних в АТО».

Згодом, інший нардеп Ігор Луценко повідомив, що жертви сталися внаслідок обвалу шахти «Бутівка» під час обстрілу. Після цьго командир ДУК ПС оприлюднив фото та позивні загиблих під Донецьком бійців. Генштаб призначив розслідування після загибелі бійців ДУК ПС на передовій.