Штаб АТО опублікував фото з військових навчань на полігоні в Донецькій області

15 Березня 2017, 23:23

На одному з полігонів Донецької області відбулись тактико-стройові навчання з бойовою стрільбою зі зведеним підрозділом оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь». Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.

Згідно з повідомленням, навчання проводилися з метою набуття військовослужбовцями механізованих, танкових та артилерійських підрозділів практичних навичок взаємодії в обороні.

Дивіться також: З’явилося відео з навчань 92 ОМБр на одному з полігонів Донеччини

«Завданням зведеного підрозділу було рішучими діями зупинити наступ противника, який прорвавши першу лінію оборони, перейшов у контратаку, та зайняти втрачені позиції. Під час навчання також перевірялися вміння підрозділів приховано висуватись у визначені райони та проводити заходи з маскування», – йдеться  у повідомленні.

Також повідомляється, що військовослужбовці отримали навички злагоджених та рішучих дій в обороні, а командири підрозділів мали змогу вдосконалити навички в питаннях управління підлеглими в бою.

Раніше Військове телебачення опублікувало відео, на якому українські артилеристи відпрацьовують сигнал «тривоги». Навчання провели на Луганському напрямку антитерористичної операції.