“Шоу від сценаристів “Сватів”. Порошенко розповів деталі допиту у ДБР

24 Січня 2020, 16:59

П'ятий президент України Петро Порошенко повідомив, що заради допиту в Держбюро розслідувань скасував візит до Давосу, де у нього були заплановані міжнародні зустрічі, однак слідчі не допитали його по усіх справах, як обіцяли раніше. Про це Порошенко сказав у п'ятницю, 24 січня, у коментарі журналістам.

 

"Мені обіцяли 20 січня, що допитають по усіх справах. Сьогодні ж більше години велася дискусія, бо мене відмовлялися допитувати. Бо їм потрібне шоу. Це шоу пишуть відомі сценаристи «Сватів» чи «95 кварталу». Наголошую, цього ми їм зробити не дамо", – зазначив екс-президент.

 

 

 

Політик переконаний, що провадження ДБР, зокрема, за Мінські угоди, прохід українських кораблів через Керченську протоку чи націоналізацію ПриватБанку — це "політичні переслідування, інспіровані представниками п’ятої колони, а основним замовником цих «шоу-вистав» є Російська Федерація".

 

За наявною інформацією, наступний допит запланований на 31 січня.

 

Однак, як підкреслив Порошенко, наприкінці січня відбуватиметься Парламентська асамблея НАТО, на яку народний депутат збирається вирушати 27 січня. Відтак, очільник "Євросолідарності" переконаний, що допити у ДБР призначаються на відповідні дати з метою перешкоджання міжнародній діяльності політика.

 

Як повідомлялося, п’ятий президент України Петро Порошенко у п'ятницю, 24 січня, прийшов на допит до Державного бюро розслідувань у справі про "державну зраду".

 

Нагадаємо, загалом Порошенко фігурує у 13 кримінальних провадженнях.