Шокін перед звільненням призначив прокурора Львівської області

31 Березня 2016, 12:32

Віктор Шокін перед звільненням із посади генерального прокурора призначив Віталія Мякішева на посаду прокурора Львівської області. Про це повідомили ЗМІ.

Представлення нового прокурора мало відбутися у Львові сьогодні, 31 березня, проте активісти зашкодили цьому.

Як зазначається, протестувальники виступили проти практики, коли нового прокурора призначають без публічного обговорення.

За інформацією, до цього призначення Віталій Мякішев був заступником прокурора Житомирської  області, 1977 року народження, старший радник юстиції, в органах прокуратури працює з  29.03.1999 р., на посаді заступника прокурора Житомирської області працює з 02.04.2015 р.

Щоб представити нового прокурора, до Львова приїхав заступник Генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Нагадаємо, 18 березня прокурора Львівської області Романа Федика звільнили з посади та з органів прокуратури у зв’язку з поданням ним заяви про дострокове припинення повноважень за власним бажанням.

29 березня Верховна Рада 289 голосами підтримала проект постанови про надання згоди на звільнення президентом України Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.