Шмигаль заявив, що безвізу нічого не загрожує

18 Вересня 2020, 12:04

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що безвізовому режиму України з ЄС нічого не загрожує. Про це Шмигаль сказав під час години запитань до уряду в п’ятницю, 18 вересня, передає «Українська правда».

 

«Безвіз не відміняється. Наші міжнародні колеги, і з Європейського союзу, і Сполучених Штатів абсолютно відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу (на голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – Ред). Ми зараз дотримались усіх процедур, які прописані правилами, законодавством України, далі питання лишається до відкритості прозорості конкурсу», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада визначила склад комісії, яка обиратиме керівника САП. Того ж дня посольство США в Україні та представництво ЄС заявили, що від прозорості обрання нового голови САП залежатиме подальша підтримка України. Депутатка Європарламенту від ФРН Віола фон Крамон заявила, що через ситуацію навколо призначення нового керівника САП Україна ризикує втратити безвізовий режим і фінансову допомогу від ЄС.

 

У ЄС наголосили, що умовою безвізу є незалежність антикорупційних структур.