Шкіль обіцяє позиватися до МВС, яке оголосило його винним у ДТП

Акценти
9 Липня 2011, 12:08

"Міністерство внутрішніх справ повідомило, що я винний у цьому ДТП, але виносить рішення суд, а ніяке не МВС. Суд своїм рішенням визначить, хто винний", – заявив Шкіль в ефірі "5 канал" увечері 8 липня.

За словами Шкіля, ще не всі експертизи завершені, тому не можна робити висновків про винуватця ДТП. "Це розкриття таємниці слідства", – зазначив він.

На думку депутата, МВС оприлюднило відповідну інформацію для того, щоб представити в негативному світлі представника опозиції.

"Дуже довго ссали з пальця представники МВС, і висмоктали, наражаючись на судовий позов. Вони його одержать. Я гарантую, що кожний буде відповідати за, по-перше, розголошення таємниці слідства, по-друге, що вони мене звинуватили в тому, з приводу чого мою провину не визнав суд", – додав Шкіль.

Він підкреслив, що в Україні діє презумпція невинності.

Нагадаємо, МВС за результатами інформації свідків, висновків автотехнічної і транспортно-трасологічної експертиз встановило провину Шкіля в ДТП у Києві.

Зараз у справі, порушеній за фактом ДТП, проводиться судова відеотехнічна експертиза для встановлення швидкості руху автомобілів, після одержання висновків якої буде прийнято рішення про закриття справи на підставі п.2 ст.6 Кримінально-процесуального кодексу (при відсутності в діях складу злочину).

Водночас, після закриття кримінальної справи МВС передасть до Управління ДАІ в Києві матеріали про притягнення Шкіля до адміністративної відповідальності.

Шкіля було госпіталізовано після ДТП у Києві в ніч на 7 травня (наприкінці травня він вийшов з лікарні).

Автомобіль Nissan Qashqai, за кермом якого він перебував, рухався з боку проспекту Науки в напрямку вулиці Промислової і з невідомих причин виїхав на смугу зустрічного руху, де зіштовхнувся з автомобілем Volkswagen, що рухався назустріч.

У результаті аварії постраждав тільки сам депутат.

90