Шкарлет запевняє, що студентів не будуть примусово виселяти з гуртожитків

12 Жовтня 2020, 09:29

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет запевнив, що студентів не будуть примусово виселяти з гуртожитків. Водночас студентам будуть рекомендувати виїхати з гуртожитків на час дистанційного навчання із збереженням права проживання. Про це він написав 12 жовтня у Telegram, коментуючи посилення карантинних заходів.

 

Шкарлет наголосив, що такі заходи необхідні для стримування поширення коронавірусу, так як в гуртожитках неможливо дотримуватися вимоги дистанціювання.

 

"Запевняю, що ніхто не буде примусово виселяти з гуртожитків. В офіційному документі МОН лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому із зобов'язанням адміністрацій ЗВО щодо збереження місця проживання студента у гуртожитку та з обов'язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів (у разі виїзду з гуртожитку з 15.10.20 до 15.11.20)", – зазначив міністр.

 

Шкардет просить поставитися до рекомендацій не емоційно, а з урахуванням реалій небезпеки поширення пандемії.

 

"Ці заходи є виключно превентивними, для зниження ризиків захворюваності, з урахуванням того факту, що в гуртожитках фізично неможливо дотримуватися вимоги дистанціювання (загальні кімнати, місця загального користування: кухні, душові кімнати і т. д.)", – написав очільник МОН.

 

Нагадаємо, що через стрімке зростання кількості хворих на СOVID-19 українські виші тимчасово перейдуть на дистанційне навчання. Осінні канікули у школах мають розпочатись раніше, ніж було заплановано. Усе це має початися з 15 жовтня.