Щодо екс-міністра Єжеля завершили заочне досудове розслідування

27 Вересня 2016, 18:05

Головна військова прокуратура завершила спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього міністра оборони України Михайла Єжеля, підозрюваного в зловживанні владою і службовим становищем.Про це повідомили в управлінні зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Зазначається, що Єжель підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

"В даний час стороні захисту стороною обвинувачення повідомлено про завершення досудового розслідування і відкриття відповідно до вимог ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України, матеріали кримінального провадження для ознайомлення", – сказано в повідомленні.

Військова прокуратура поінформувала, що Єжель, який в даний момент оголошений в державний розшук, може в будь-який час прибути до слідчого з особливо важливих справ Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України та особисто ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.

Нагадаємо, 6 вересня повідомлялось, що військова прокуратура розпочала спеціальне заочне розслідування щодо колишнього міністра оборони Михайла Єжеля у зв'язку з його неявкою на допит.