Щодо Бочковського завели чотири нові справи – адвокат

27 Березня 2015, 21:38

Щодо екс-голови ДСНС Сергія Бочковського завели чотири нових кримінальних провадження. Про це повідомив його адвокат Ігор Федоренко у телеефірі.

За його словами, Бочковського тримають у приміщенні МВС.

"Телефонував слідчий, який був на суді, і сказав, що пан Бочковський перебуває у приміщенні МВС України на вулиці Богомольця, 10", – зазначив він.

Федоренко також повідомив, що проти Бочковського відкрили нові провадження.

"Планується проведення слідчих дій за новими кримінальними справами. Запропонував (слідчий – Ред.) мені взяти з собою чотири нові комплекти документів для того, щоб можна було підтвердити свої повноваження. З цього я роблю висновок, що з'явилося якихось чотири нові справи. На мою думку, реалізується найгірший сценарій", – сказав адвокат.

Нагадаємо, 25 березня, на засіданні уряду у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Сьогодні Печерський райсуд, за клопотанням прокурора Андрія Шевченка, ухвалив відпустити з-під варти Бочковського в суботу, 28 березня, близько 12:00

Також нагадаємо, за словами голови МВС Арсена Авакова, завтра вранці прокуратура внесе оновлене клопотання про арешт Бочковського. Водночас, за словами адвоката Бочковського, його можуть звільнити вночі.

Однак ще пізніше, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що троє керівників обласних ДСНС заявили про вимагання з боку керівництва і цим викликана затримка з клопотанням прокуратури.