Що потрібно врахувати,аби отримати якісні стоматологічні послуги: поради киянам

3 Квітня 2023, 13:01

Стоматологічна клініка, яка хоче розвиватися, має працювати над якістю своєї роботи та хорошим іміджем. Простіший варіант, щоб знайти таку клініку або кабінет, це схвальні відгуки в інтернеті або рекомендації близьких друзів. При перегляді коментарів на сайті або в соцмережах також важливо придивитись до зворотної реакції представників медичного закладу. Але це не єдине, на що треба звертати увагу, вибираючи для себе стоматологічну клініку або кабінет.

Важливі поради для пацієнтів

Далі представлено декілька моментів, на яких треба зосередитись, щоб мати змогу отримати дійсно якісні послуги для виправлення стану своїх зубів.

Клініка поряд з домом – не завжди та, що потрібна

Важливо розуміти, що фахівець, який використовує професійні методи та повністю влаштує пацієнта, не обов’язково буде знаходитись в тому закладі, що розташований поблизу від дому. Цей фактор для багатьох людей стає вирішальним, але насправді йому треба приділяти не настільки багато уваги.

Дуже добре, коли якісна стоматологія в Києві пропонує послуги стоматологів з різним фахом. Адже універсальний лікар в приватному стоматологічному кабінеті не завжди знайомий з усіма тонкощами інших спеціальностей. Якщо медичний заклад підходить, треба робити наступний важливий крок – записатись на консультацію до спеціаліста, що може допомогти з проблемою.

Записатись одразу на лікування – це помилка

Якщо пацієнт вважає, що він знає свою проблему, тому до лікування можна приступити прямо зараз, йому здається. Правильний крок – це запис на попередню консультацію та огляд. Вагомих причин для цього багато. Щонайменше, клієнт має отримати для себе ґрунтовні відповіді на такі питання:

  1. Як поводиться персонал лікарні?
  2. Чи відповідає прейскурант якості послуг?
  3. Чи складається після огляду враження, що проблема зрозуміла лікарю та він може професійно її вирішити?
  4. Чи немає дискомфорту після спілкування?
  5. Наскільки сучасно оздоблений стоматологічний кабінет?

На медичні маніпуляції необхідний деякий час, який може з точністю розрахувати лише той лікар, який буде робити процедури. Адміністратор, який лише веде запис, ніяк не зможе визначити проміжок часу, необхідний для лікування. До того ж, під час процедур можуть виникнути непередбачувані моменти.

Постійний стоматолог або постійна клініка – це розумний вибір

Дійсно, якщо пацієнт з відповідальністю ставиться до свого здоров’я та зовнішнього вигляду, кращим вибором буде зупинитись на одній постійній стоматологічній лікарні. Фахівець, який знає свого пацієнта та знайомий с усіма його проблемами, зможе надати якісну допомогу, з урахуванням усіх тонкощів. При цьому не витрачаючи часу на вивчення медичної карти.

Фото: сайт https://cis.ua/viniry/keramicheskie/

Важливі моменти, які відносяться до прайсу

Серед головних факторів, що визначають якість лікування, а також ціни на ті чи інші стоматологічні послуги, виділяються такі:

  • безпека лікування;
  • ефективність і результативність;
  • естетичний вигляд відновленого зубного ряду;
  • відсутність болісних відчуттів та комфорт.

Багато людей сьогодні не бажають йти до стоматолога та відтягують цей момент якомога далі, бо впевнені, що будь-яке лікування ротової порожнини супроводжується нестерпним болем. Велика ймовірність, що в них говорять дитячі страхи, адже в минулому стоматологічне обладнання було не таким вже досконалим і справді приносило біль.

В кожній сучасній клініці в Києві, яка оснащена новітнім обладнанням, сьогодні немає чого боятись. Лікарі використовують сильні та дієві анестетики, або навіть загальний наркоз, що дозволить повністю виключити факт больових відчуттів у пацієнта. Матеріали також використовуються ті, що не зашкодять здоров’ю та допоможуть якісно та повністю вилікувати зуби. Але варто розуміти – в такому медичному закладі ціни не можна назвати дешевими. З іншого боку, періодичні знижки та гнучка вартість послуг допоможуть отримати якісні стоматологічні послуги будь-кому.

Автор:
Тиждень
Позначки: