Претензія Сидоренка стосуються виключення його з черги на отримання житла.
За його словами, він перебував на квартирному обліку позачерговиків МВС України, як ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції першої категорії, ще з 1998 року. Але в 2007 році, коли міністром був Цушко, його без пояснення причин вилучили з цієї черги.
З цього приводу він навіть писав листа на ім'я заступника міністра внутрішніх справ Миколи Плеханова.
Крім того, з приводу виключення його з черги на отримання житла він звертався «до прокуратури, яка знаходиться на Подолі».
Сидоренко повідомив також, що його дружина вже отримувала державне житло від МВС, оскільки працювала в госпіталі міністерства. Після розлучення з дружиною Сидоренко відмовився від своєї частки на житло на її користь, а пізніше знову став на чергу на отримання житла.
На питання, чи має він претензії особисто до екс-міністра внутрішніх справ Луценка, Сидоренко відповів: «Та які там претензії. До Луценка претензій немає. Я маю претензії до житлово-побутової комісії».
Після уточнюючих питань прокурора Сидоренко підтвердив, що він є потерпілим не від дій Луценка, а від МВС в цілому. «Я потерпів від МВС, а не від Луценка», – сказав він.
Крім того, під час допиту зі сторони захисту Сидоренко зазначив, що слідчий Генпрокуратури підказував йому, що саме писати в заяві на Луценка. «Я сам писав… Ну, він (слідчий) підказував», – розповів він.
Зазначимо, що раніше ще один потерпілий у справі Луценка, водій екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентин Давиденко, у суді розповів, що написав заяву за вказівкою слідчого.
Після допиту Сидоренка суд постановив, що наступне засідання у справі Луценка відбудеться 22 серпня о 9:15 ранку.
При цьому суд не взяв до уваги прохання адвокатів Луценка про перенесення засідання на інший час у зв’язку з тим, що на цей день у них призначені інші справи у Шевченківському суді. Як заявив адвокат Ігор Фомін, ще на минулому судовому засіданні він попереджав, що у нього призначена інша справа на 22 серпня.
Нагадаємо, нещодавно депутат від НУНС Геннадій Москаль вимагав створити спеціальну комісію за участі представників Кабміну, МВС та Пенсійного фонду, яка мала б переглянути і скасувати всі незаконні рішення про врахування цивільного стажу до міліцейської вислуги.
За його словами, «до кримінальної відповідальності необхідно притягнути всіх без винятку екс-міністрів МВС».