Ще одного учасника штурму Харківської ОДА відпустили під заставу – ЗМІ

31 Жовтня 2016, 23:23

Один із організаторів захоплення Харківської ОДА у квітні 2014 року, активіст сепаратистської організації "Юго-Восток" та прихильник федералізації України Єгор Логвінов вийшов з СІЗО під заставу в 206,7 тис. грн. Про це повідомило джерело в поліцейському главку Харківської області.

"Застава в 206,7 тис. грн, дозволена судом як зміна колишнього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, тобто в СІЗО, внесена", – зазначило джерело.

За його словами, Логвінов вийшов з СІЗО з електронним браслетом.

Як повідомлялося, 12 жовтня Київський райсуд Харкова змінив запобіжний захід для антимайданівця Єгора Логвінова, який провів 2,5 роки під вартою в СІЗО, на внесення застави.

13 жовтня після внесення застави в 206,7 тис. грн з Харківського СІЗО вийшов антимайданівець Спартак Головачов – один з організаторів захоплення Харківської ОДА у квітні 2014 року. Тоді ж прокуратура Харківської області заявила про намір оскаржити рішення суду щодо Логвінова і Головачова.

Нагадаємо, 8 квітня 2014 року спецпідрозділу міліції звільнили будівлю Харківської ОДА, захоплену 6 квітня сепаратистами. На місці було затримано більше 60 осіб, включаючи одного з лідерів захоплення Єгора Логвінова.