Також Приходьку два роки заборонено обіймати посади в органах влади.
Суд – як і прокуратура – так і не встановили, що призвело до важкої травми голови студента, від якої він помер. Дільничого засудили за те, що він безпідставно затримав студента та силою затягнув його до камери.
І батьки Індила, і дільничий незадоволені вироком, а тому збираються його оскаржувати.
«Я не чіпав його. Мене зробили «стрілочником», – сказав міліціонер.
Як відомо, це вже друге рішення Деснянського суду у цій справі. Першим суддя Деснянського районного суду Києва Олексій Панасюк амністував одного з двох обвинувачених міліціонерів – Сергія Коваленка, якого звинувачували в тому, що він не перевірив на підставі чого був затриманий студент.
Нагадаємо, в ніч з 17 на 18 травня 2010 року у Шевченківському райвідділі міліції загинув студент Київського професійно-педагогічно коледжу імені А. Макаренка Ігор Індило. Саме в цю ніч Ігорю мало виповнитися 20 років.
Головне управління МВС у Києві назвало причиною його смерті закриту черепно-мозкову травму, якої він зазнав нібито після падіння з ліжка через сильне алкогольне сп'яніння.
Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції, в якому загинув Індило. Пізніше справа була передана для розслідування в прокуратуру Києва. Двом працівникам міліції пред`явлені обвинувачення за статтями Кримінального кодексу "Перевищення влади" і "Службова недбалість".
13 квітня Деснянський райсуд столиці, у провадженні якого перебувала ця справа, повернув її на додаткове розслідування до прокуратури Києва.
На початку жовтня в інтернеті з'явилося відео з райвідділу міліції, на якому видно, як Індила спочатку завели в управління, а пізніше затягли в одну з камер. Запис ставить під сумнів версію міліції про те, що студент був п'яний і помер у результаті падіння з лавки.
Після цього президент Віктор Янукович доручив генпрокурору Віктору Пшонці до 19 жовтня ретельно вивчити всі обставини смерті Індила.