Ще двом кримським татарам-політв’язням призначили примусову психологічну експертизу – адвокат

24 Листопада 2016, 07:53

Адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що ще двох кримських татар-політв'язнів, а саме Рефата Алімова та Арсена Джеппарова, яких звинувачують у причетності до організації Хізб ут-Тахрір, вивезуть сьогодні на примусову психологічну експертизу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами адвоката, одному із затриманих нещодавно зробили операцію і залишили в СІЗО без постопераційної реабілітації.

Курбедінов наголошує, що під каральну психіатрію потрапили вже четверо кримських татар.

Раніше заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров повідомляв про призначення примусової психологічної експертизи для затриманого у справі "Хізб-ут Тахрір" Мусліма Алієва.

Нагадаємо, у Сімферополі суд продовжив термін арешту чотирьох фігурантів «справи «Хізб ут-Тахрір» – Емір-Усеїну Куку, Вадиму Сіруку, Енверу Бекірову та Мусліму Алієву, затриманих у лютому 2016 року. 

«Хізб ут-Тахрір» – це міжнародна ісламська політична організація. Її офіційно декларованою метою є встановлення ісламської держави і мусульманського способу життя. Ця організація заборонена в Росії, Казахстані та Німеччині; в Україні та інших країнах вона може діяти легально.