Ще двоє членів наглядової ради Нафтогазу вирішили піти у відставку

19 Вересня 2017, 18:33

Члени наглядової ради Нафтогазу Пол Уорвік та Маркус Річардс вирішили піти у відставку, пояснюючи своє рішення згортанням реформ з боку уряду. Про це повідомляє прес-служба НАК у Facebook.

Згідно з повідомленням, Уорвік та Річардс у своєму листі зазначають, що у квітні 2017 року вони вже висловлювали представникам Кабінету Міністрів свою чітку позицію щодо невиконання урядом Плану реформування корпоративного управління «Нафтогазу».

«Незважаючи на запевнення, які були надані членам наглядової ради представниками вищого політичного керівництва України, протягом останніх п’яти місяців не сталось жодних суттєвих зрушень вперед. Жодна з дій, які знаходяться під контролем уряду, не була виконана. Навпаки, рівень політичного втручання у роботу Нафтогазу продовжує зростати і став, на жаль, очевидною нормою», – йдеться у листі.

Нагадаємо, до складу наглядової ради Нафтогазу входять колишній міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин (за квотою Адміністрації президента), а також незалежні члени Маркус Річардс (Marcus Richards), Чарльз Проктор (Charles Proctor) і Пол Уорвік (Paul Warwick).

На початку вересня про свій намір піти у відставку заявив Проктор. Він має намір покинути пост 30 вересня. Своє рішення Проктор також пояснив "відсутністю належної підтримки реформи корпоративного управління з боку уряду, незважаючи на численні обіцянки чиновників".

Зазначимо також, що за останні півроку вже чотири члени наглядової ради Нафтогазу подали у відставку. До цього з посади пішла Юлія Ковалів, яка була представником держави.