Ще два нардепи заявили про вихід зі складу фракції БПП

22 Грудня 2017, 13:36

Народні депутати України Павло Кишкар і Віктор Кривенко заявили про вихід зі складу фракції «Блок Петра Порошенка» (БПП). Про це повідомляє УНІАН.

«Ми вийшли з «БПП», – сказав Кишкар.

Він додав, що заяви про вихід з фракції депутати направили голові Верховної Ради.

"Причини, які змусили нас перебувати у фракції, більше неактуальні. Перебування у фракції жодним чином не наблизило звільнення Гонтаревої чи зняття з посади російського громадянина Труханова», – написав Кривенко на своїй сторінці у Facebook.

Він зауважив, що вони з Кишкарем відводять для себе час до осені для “вимагання та втілення ключових позицій з коаліційної угоди”.

“Відкриті списки, недоторканність. Безпековий та екологічний блок угоди. Там вірно все написано, але не виконується. Якщо не будуть виконані ключові вимоги — вийдемо з коаліції”, – додав Кривенко.

Як повідомлялося, заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко повідомив, що серед кандидатів на посаду очільника Національного банку України розглядають виконувача обов'язків керівника НБУ Якова Смолія та голову правління "Райффайзен Банк Аваль" Володимира Лавренчука. 

Нагадаємо, у липні із фракції "Блок Петра Порошенка" вийшов нардеп Олег Петренко.