“Шатдаун” у США. Статую Свободи закрили для відвідування

21 Січня 2018, 12:35

У США  закрили для відвідування одні з найбільших визначних пам'яток країни — статую Свободи та Елліс Айленд. Про це повідомляє портал Statuecruises.com.

 

Зазначається, що тури та екскурсії туристи зможуть знову замовити, щойно американські федеральні відомства, які було закрито 20 січня, відновлять роботу. Тих, хто вже купив квитки, просять звернутися до керівництва сайту, щоб оформити повернення.

 

У свою чергу представник поромної компанії Рафаель Абреу повідомив, що в робочі дні кількість пасажирів порома до острова Елліс становить 3000, виручка від продажу квитків — близько 55 тис. дол. У дні закриття компанія може втратити половину доходу.

 

У зв'язку з призупиненням роботи американського уряду на території пам'яток США, таких як Еллоустоунський національний парк і Індепенденс-хол — місця підписання Декларації незалежності США в штаті Пенсільванія, не працюють служби, які отримують фінансування з державного бюджету. Закрито, наприклад, центри приймання туристів і туалети. Приватні готелі продовжують роботу.

 

Нагадаємо, у ніч на 20 січня Сенат США не ухвалив проект тимчасового фінансування федерального уряду, що призвело до офіційної часткової зупинки фінансування державних установ, яку також називають урядовим "шатдауном". Водночас роботу продовжать держустанови, які працюють у сфері національної безпеки, медицини, допомоги в разі стихійних лих, оподаткування, поштових послуг і управління повітряним простором.