Шахти “Львіввугілля” через борги по зарплаті зупинили роботу

24 Березня 2015, 21:17

Гірники шахт ДП «Львіввугілля» зупинили роботу, вимагаючи повної виплати заборгованості по зарплаті за січень-лютий та погрожуючи перекрити міжнародну автотрасу Львів-Рава-Руська. Про це заявив заступник гендиректора вугільного підприємства Олег Акімов.

«Шахтарі ДП «Львіввугілля» не вийшли на роботу через заборгованість перед  ними по зарплаті, яка складає 190 мільйонів гривень. Після пікету облдержадміністрації вони вдалися до кардинальніших заходів – покинули забої та зібралися на головній площі Червонограда. Якщо їх вимоги не виконають, гірники збираються перекрити міжнародну трасу Львів – Рава-Руська»,- зазначив заступник гендиректора вугільного підприємства Олег Акімов.

У свою чергу голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець написав у Facebook, що страйк шахтарів триватиме до повного погашення боргів із зарплати. Задля підтримки життєдіяльності шахт робота здійснюватиметься у черговому режимі.

Нагадаємо, шахтарі Червонограду вдались до акцій протесту через заборгованість по зарплаті, якої не отримали за два місяці цього року. Після «каскового» протесту під ЛОДА їм пообіцяли виплатити 15 відсотків боргу, проте часткові заходи шахтарів не вдовольнили.  Вони висунули вимоги: до 26 березня погасити заборгованість за січень 2015 року, а до 1 квітня – за лютий. У разі невиконання цих умов 27 березня гірники погрожують не пропускати автотранспорт, який прямуватиме до КПП «Рава-Руська» і назад.