“Шахтар” зіграв унічию перший півфінальний матч Ліги Європи

28 Квітня 2016, 23:58

Перша гра стадії півфіналу Ліги Європи УЄФА між донецьким «Шахтарем» та «Севільєю» з Іспанії завершилася з рахунком 2:2. Матч щойно закінчився у Львові, де грає домашні зустрічі «Шахтар».

Іспанцям удалося відкрити рахунок вже на 6-ій хвилині гри, однак після цього двічі забила українська команда: на 23-ій хвилині відзначився Марлос, а на 36-ій – Степаненко.

Однак у другому таймі гравець «Севільї» Гамейро зрівняв рахунок з пенальті на 82-ій хвилині матчу.

Представник України у складі «Севільї» Євген Коноплянка провів на полі 59 хвилин, після чого його замінили.

У другому півфінальному матчі інший іспанський клуб «Вільяреал» переміг англійський «Ліверпуль» з рахунком 1:0 удома.

Другі матчі пар відбудуться 5 травня.

Нагадаємо, «Шахтар» отримав право зіграти у півфіналі після перемоги у двоматчевому протистоянні над португальською «Брагою».