“Шахтар” вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів, перемігши вдома італійську “Рому”

9 Березня 2011, 07:31

Маючи перевагу після першої зустрічі (3:2), підопічні Мірчі Луческу прекрасно відіграли домашній матч, забивши у ворота римлян три "сухих" м'ячі.

На 19-й хвилині Вілліан дуже небезпечно прострілив з лівого флангу і м'яч рикошетом від стійки влетів у сітку. М'яч записано на рахунок Хюбшмана, оскільки міліметровий дотик чеха дезорієнтував воротаря "Роми".

На 28-й хвилині Мхітарян у штрафному майданчику руками прихопив суперника за футболку. Уебб призначив 11-метровий. Боррієлло відверто невдало пробив пенальті і П'ятов впорався з його ударом.

На 59-й хвилині Вілліан розкішним ударом з кута штрафного майданчика забив у "дев'ятку" воріт Доні.

Жирну крапку у протистоянні "Шахтаря" і "Роми" поставив Едуардо на 89-й хвилині. Хорват обікрав захисника і відправив м'яч у сітку.

У цьому матчі футболісти "Роми" запам'ятались досить грубими діями. Так, у компенсований до першого тайму час Де Россі кулаком в'їхав в обличчя Срні, однак ані арбітр, ані його помічники не побачили цей удар.

Рахунок двоматчевого протистояння – 6:2 – засвідчує про тотальну перевагу "гірників" над "вовками".Нагадаємо, 17 лютого "Шахтар" в дуже напруженому матчівиграв в гостях у італійської "Роми" з рахунком 3:2.

Суперника по чвертьфіналу "Шахтар" дізнається 18 березня.

Результати матчу-відповіді Ліги чемпіонів(1/8 фіналу), який пройшов у Донецьку на "Донбас-Арені". Головний арбітр: Ховард Уебб (Англія).

ШАХТАР (Донецьк, Україна) – РОМА (Рим, Італія) – 3:0

Шахтар: 30. П'ятов – 26. Рац, 27. Чигринський, 44. Ракицький, 33. Срна – 3. Хюбшман, 22. Мхітарян (29. Алекс Тейшейра, 67) – 10. Вілліан, 8. Жадсон, 20. Дуглас Коста (11. Едуардо, 59) – 9. Луїс Адріано (99. Морено, 75)

Запасні: 12. Худжамов, 15. Степаненко, 19. Гай, 32. Іщенко

Рома: 32. Доні – 17. Ріїсе, 5. Мексес, 4. Жуан, 29. Бурдіссо – 20. Перротта (47. Капрарі, 81), 16. Де Россі, 7. Пісарро, 11. Таддеї (87. Росі, 46) – 9. Вучініч (33. Брігі, 65), 22. Боррієлло

Запасні: 1. Лобонц, 3. Кастелліні 10. Тотті, 23. Греко

1:0 Томаш Хюбшман, 17

2:0 Вілліан, 58

3:0 Едуардо да Сілва, 88

Нереалізований пенальті: Марко Боррієлло, 29 (сейв П'ятова)

Попередження: Філіпп Мексес, 24; Генріх Мхітарян, 28; Даріо Срна, 45+5; Давид Пісарро, 57; Сімоне Перротта, 64; Йон-Арне Ріїсе, 82