“Шахтар” вийшов до півфіналу Ліги Європи

14 Квітня 2016, 23:59

У повторному чвертьфінальному матчі Ліги Європи донецький "Шахтар" переміг португальську "Брагу" з рахунком 4:0 та вийшов до 1/2 турніру

"Шахтар" – "Брага" 4:0

Голи: Срна, 25 (пен.); Рікарду Феррейра, 43 (авт.); 74 (авт); Коваленко, 50.

Перший матч – 2:1.

"Шахтар" у повторному матчі легко розібрався с "Брагою". Головним героєм зустрічі став Даріо Срна, який провів 486 гру за донеччан та встановив клубний рекорд за кількістю проведених матчів. Хорват на 25-й хвилині з одинадцятиметрової позначки відкрив рахунок, а потім віддав дві результативні передачі.

Невдахою матчу виявився захисник португальців Рікарду Феррейра, який зробив дубль у власні ворота.

"Шахтар" вдруге у своїй історії вийшов у півфіналу Ліги Європи. Жеребкування півфінальної стадії турніру відбудеться 15 квітня у швейцарському Ньоні.

Як повідомлялося, раніше «Шахтар» вийшов у чвертьфінал Ліги Європи, перемігши «Андерлехт» з Бельгії, а київське «Динамо» припинило боротьбу в Лізі чемпіонів, програвши «Манчестер Сіті» з Англії.