“Шахтар” не потрапив у фінал Ліги Європи

6 Травня 2016, 00:10

У повторному півфінальному матчі Ліги Європи "Шахтар" поступився іспанській "Севільї" з рахунком 1:3.

"Шахтар" пропустив перший гол вже на 9-й хвилині, коли після втрати Максима Малишева вихід один на один реалізував Кевін Гамейро. Донеччанам вдалося відігратися на 44-й хвилині – з передачі Марлоса забив Едуардо.

Але вже на початку другого тайму "Севілья" зняла всі питання стосовно переможця. На 47-й хвилині Гамейро зробив дубль, а на 59-й хвилині Маріано потужним ударом з-за меж штрафного майданчика зробив рахунок 3:1.

Українець Євген Коноплянка залишився у запасі "Севільї".

У фіналі іспанці 18 травня у швейцарському Базелі зустрінуться з англійським "Ліверпулем", який після гостьової поразки 0:1, переміг вдома "Вілльярреал" – 3:0 .

"Севілья" –"Шахтар" 3:1

Голи: Гамейро, 9, 47, Маріано, 59 – Едуардо, 44.

"Севілья": Сорія – Маріано, Рамі, Каррісу, Тремулінас (Ескудеро, 73) – Коке, Криховяк, Нзонзі, Вітоло, Банега (Крістофоро, 89) – Гамейро (Іборра, 82).

"Шахтар": П'ятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі – Малишев, Степаненко – Марлос (Веллінгтон Нем, 84), Коваленко, Тайсон (Бернард, 73) – Едуардо (Дентінью, 84).

Попередження: Банега, Вітоло – Кучер, Степаненко,  Ракицький, Марлос, Едуардо, Ісмаїлі, Срна.

Нагадаємо, "Шахтар" зіграв унічию перший півфінальний матч Ліги Європи.