Сервіси доставлення продуктів у Києві, які зараз працюють

1 Квітня 2022, 19:54

ТОП-6 сервісів доставки продуктів у Києві на сьогодні

На жаль, багатьом сервісам доставлення не вдалося зберегти позиції на ринку доставлення їжі та продуктів. Наприклад, ми втратили (надіємося, що тимчасово) космічний сервіс Rocket та не можемо скористатися доставленням із багатьох зачинених мережевих супермаркетів.

Але знайшлися ті, хто працює. Хтось майже не робив паузи в роботі, хтось відновив її якомога швидше, а деякі служби намагаються повернутися до колії. Хто вони — ці герої велосипедів та скутерів, яким, мабуть, обов’язково встановлять ще один пам’ятник?

доставка

 

Turbo.ua

Турбо UA — сервіс доставлення продуктів у Києві. Це порівняно молода та амбіційна (у гарному сенсі цього слова) компанія. Головне гасло — доставлення за 15 хвилин. І це дійсно можливо, навіть у скрутні часи. Усе це завдяки широкій мережі дарксторів із найсвіжішими продуктами в широкому асортименті.

Доставлення здійснюється на суму від 100 гривень, вартість — 40 гривень. Щоб отримати зовсім безкоштовне доставлення, потрібно замовити на чек від 250 гривень. Райони доставлення — Печерськ, Солом’янка, планується відновлення в усьому місті.

Доставлення продуктів у Києві від Turbo доступна не тільки на сайті, а й у зручному додатку, пройшовши просту процедуру реєстрації. Також у «Трубо» продумана приваблива програма лояльності з власною «валютою» TurboCoin, які нараховуються за першу реєстрацію, першу та другу покупки, за купівлю новинок та за приведення друга. Також, TurboCoin нараховуються, навіть якщо клієнт нічного не замовляв понад місяць. Бонуси передбачені за вік, за стать, за відгук, за чек на певну суму, за 10/21/42 тижні користування підряд та за іншими критеріями.

 

Bolt Food

Майже місяць тому у Bolt Food започаткували проєкт «Герої доставки» в таких містах як Одеса, Дніпро, Львів та Київ. Мета проєкту — поєднати зусилля для доставлення продуктів та їжі тим, хто цього потребує.

У дописах у соцмережах Bolt Food пишуть, що менше ніж за місяць до проєкту приєдналися майже 500 кур’єрів, майже сотня ресторанів та різноманітних партнерів і вже було здійснено понад 3,5 тисячі доставок.

«Ті, хто цього потребує» — це мало мобільні чи самотні люди похилого віку, які хворіють чи доглядають дітей та не можуть відійти з домівки. Також компанія продовжує працювати зі звичайними замовленнями.

Інформаційна довідка. Компанія Bolt запустила власний сервіс доставлення в жовтні 2020 року. Окрім готових страв, у Bolt Food замовляють продукти, товари із супермаркетів, аптек тощо.

Мінімальна вартість замовлення має бути більшою за 100 гривень. А вартість доставлення складає від 40 гривень.

 

Glovo

«Глово» — сервіс із міжнародним статусом, який працює в Україні з 2018 року. У ньому можна робити замовлення не тільки з закладів харчування, а й замовляти продукти із супермаркетів. Під час карантину у Glovo одною з перших була запроваджене безконтактне доставлення.

На сьогодні Glovo працює у 23 містах країни, у тому числі в Києві. Компанія повідомляє в соцмережах, що зараз працює 2600 кур’єрів та приєднано 2700 партнерів. Діє знижена ціна на комплексні обіди в Києві та Дніпрі з локацій Glovo Express, до яких налагоджене доставлення продуктів та команди кухарів.

Вартість доставлення — від 40 гривень.

 

Zakaz.ua

Компанія Zakaz.ua пропонує доставлення зі столичних супермаркетів, коштує від 69 гривень.

«Друзі, ми відновили доставлення в деяких містах, зокрема, Київ» — пишуть представники компанії в соціальних мережах. Щоби замовити продукти з деяких супермаркетів безкоштовно, достатньо додати в чек товарів на суму понад 300 гривень. Щоби дізнатись, з яких саме супермаркетів здійснюється доставлення, у компанії пропонують слідкувати за stories в мережі Instagram. Також компанія закликає ставити питання щодо регіонів доставлення в Direct чи за телефоном, оператору.

 

Metro.ua

Цей супермаркет здійснює доставлення продуктів через своїх партнерів, учасників цього рейтингу — Zakaz.ua і Glovo.

На жаль, багато інших супермаркетів припинило доставлення — майже на кожному сайті зустрічає інформаційний банер, який повідомляє про те, що сервіс не працює.

 

Fozzy

А ось Fozzy пропонує доставлення не тільки Києвом, а й країною — разом із компанією «Нова Пошта».

Діє доставлення кур’єром до під’їзду. Умови доставлення такі:

  • Мінімальне замовлення 1200 гривень.
  • Зони доставлення змінюються, потрібно дивитися на сайті в розділі «Оплата й доставка».
  • Оплата лише карткою на сайті.

 

На 29 березня доставлення здійснювалася на правому березі Києва (за межі Кільцевої дороги не виїжджають) та лівому: Троєщина, Дніпровський, Дарницький райони. Найближчі передмістя в зоні доставлення: Нижні сади, Проліски, Бортничі, Щасливе.

Отже, є де, і є в кого замовити все необхідне!