Серед загиблих внаслідок аварії в Румунії є дитина – МЗС України

9 Серпня 2015, 14:30

У результаті ДТП в Румунії, загинуло двоє українців, ще 48 осіб отримали поранення. Про це інформує прес-служба МЗС України.

«За інформацією Посольства України, в Румунії близько першої години ночі 09.08.2015 р. на трасі Констанца-Бухарест (Румунія), за 53 кілометри від Бухаресту, сталося ДТП з автобусом, що перевозив 51 громадянина України, серед них, щонайменше, 25 дітей. В результаті аварії двоє громадян України загинули, серед них – одна дитина. За оперативними даними Посольства ще 48 пасажирів отримали травми різного ступеню тяжкості та були доставлені до п’яти лікувальних закладів Румунії», – йдеться у повідомленні.

Дивіться також: У мережу виклали фото з місця ДТП в Румунії.

На місці пригоди працює Консул України в Румунії, яка, у взаємодії з компетентними органами Румунії, надає постраждалим всю необхідну допомогу.

«Зокрема, Консул відвідала дітей, які перебувають у лікувальних закладах, їм надається вся необхідна допомога, діти перебувають у належних умовах», – наголошують в українському відомстві.

Крім того, Міністерство звернулося до румунської сторони з проханням надати необхідне сприяння в оформленні віз рідним постраждалих, які мають намір виїхати до Румунії. МЗС і Посольство встановили зв’язок і співпрацюють з туроператором і страховими компаніями для надання необхідної допомоги українцям, які постраждали внаслідок ДТП.

Для отримання інформації рідним постраждалих рекомендується звертатися на «гарячу лінію» Посольства України в Румунії, номер телефону (+4021) 230 36 60, або Міністерства – номер телефону (044) 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.