Серед загиблих в одеському коледжі упізнали директора інституту НАН України

26 Грудня 2019, 09:30

В Одесі впізнали 16-го загиблого унаслідок пожежі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Ним виявився директор Інституту морської біології НАН України. Про це 25 грудня повідомило місцеве видання "Думская".

 

Як зазначається, доктор біологічних наук Борис Александров став останнім серед упізнаних загиблих.

 

 

"Прощання з Борисом Георгійовичем відбудеться 27 грудня на біологічному факультеті ОНУ імені Мечникова", – пише видання.

 

Також повідомляється, що в четвер, 26 грудня, у Валиховському провулку попрощаються з двома іншими жертвами пожежі – 16-річними студентками економічного коледжу Катериною П'яночкиною і Юлією Маркіною.

 

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу 4 грудня виникла пожежа

 

За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

 

Розслідування ведеться за ч. 2 ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Як з’ясувалося, у коледжі не було пожежної сигналізації, датчиків диму. Також, у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника.

 

11 грудня суд обрав запобіжний захід директорці коледжу Любові Кочерзі у вигляді цілодобового домашнього арешту з обов'язковим носінням електронного браслета. 

 

Станом на 12 грудня рятувальники дістали з-під завалів коледжу в Одесі тіла останніх людей, які вважалися зниклими. Загалом унаслідок пожежі загинуло 16 людей: двоє померли в лікарні, ще 14 були знайдені на місці трагедії.