Серед осіб, що захопили хлібозавод, є люди, раніше звільнені з «Айдару» – Міноборони

3 Квітня 2015, 09:40

Військовослужбовці 24 окремого штурмового батальйону («Айдар») знаходяться на визначених позиціях та виконують завдання із захисту держави і не причетні до захоплення хлібокомбінату у Станично-Луганському районі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Міноборони інформує, що особовий склад Збройних Сил України не має відношення до протиправних дій на території хлібозаводу.

За попередніми даними міністерства, серед тих, хто здійснив захоплення зазначеного підприємства є люди, яки раніше були у складі батальйону «Айдар», але у минулому році, в різний час, були звільненні зі служби за дисциплінарні проступки та правопорушення.

«На жаль, мають місце випадки, коли злочинці, використовуючи символіку батальйону «Айдар», скоюють протиправні дії та навмисно дискредитують військовослужбовців Збройних Сил України», – сказано в  повідомленні.

Як повідомлялося, за інформацією голови Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, ТОВ «УкрВереск» у селі Петрівка Станично-Луганського району, захопили озброєні військовослужбовці батальйону «Айдар».

2 квітня в Міноборони запевнили, що на заводі перебуває приватна охоронна структура, а не батальйон.