Сер Пол Маккартні виступить на Майдані Незалежності у Києві

25 Квітня 2008, 10:06
Пол Маккартні
Пол Маккартні

14 червня о 21.00 на Майдані Незалежності у Києві на запрошення Фонду Віктора Пінчука розпочнеться концент славетного музиканта, учасника легендарного британського гурту Beatles сера Пола Маккартні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конфереції бізнесмен і меценат Віктор ПІНЧУК.

Концерт матиме назву «Independence Concert».

За словами В.ПІНЧУКА, запросити музиканта до Києва він планував ще у 2004 році, коли П. Маккартні здійснював тур країнами Європи. «У 2004 році, коли в Україні наближалися вибори (президентські вибори – УНІАН), я бачив, що політичні сили ніяк не домовляться, і хотів їх об’єднати приїздом до Києва сера Пола. Але тоді це виявилося складно» – зазначив В. Пінчук.

«У нього я дуже люблю одну пісню «Pipes of peace» («Труби миру»)… Мені взагалі тема труб близька… На цю пісню є кліп, де дві армії воюють, а потім об’єднуються. Ось так я хотів і об’єднати політиків у 2004 році», – пояснив він.

Також В. Пінчук розповів, що був зі своєю дружиною Оленою Франчук у Санкт-Петербург на концерті П. Маккартні і почув, як той зі сцени сказав: «І love Ukraine and Kiev». «Ми були шоковані, – зауважив В.Пінчук, – бо не зрозуміли, як таке може бути. Виявилося, П. Маккартні просто відповів на чийсь плакат, на якому було написано «Ukraine loves you».

Торік восени, у черговий день народження концерну «Інтерпайп», В. Пінчук отримав від П. Маккартні листа, у якому той написав, що його зацікавила пропозиція приїхати до Києва. При цьому музикант підписався просто «Пол».

Він також повідомив, що високий гонорар як аргумент музикантом не визнавався, і спрацювало лише зізнання, що у радянські часи "Beatles" були єдиним ковтком свободи для мільйонів людей на всьому просторі СРСР.

Відомо, що райдер П. Маккартні не містить особливих умов.

Концерт транслюватиметься у прямому телеефірі на «Новому каналі». На центральних площах великих міст будуть встановлені екрани, з яких також транслюватиметься концерт.

П. Маккартні також презентує у Києві у «ПінчкАртЦентрі» виставку своїх художніх робіт. В. Пінчук сказав, що музикант особисто братиме участь у її підготовці, і це для нього принципово.