Сенцов не буде звертатися до Путіна з проханням про помилування – Геращенко

19 Червня 2018, 16:10

Український політв'язень Олег Сенцов, який голодує у російській в'язниці, не збирається просити президента Російської Федерації Владіміра Путіна про помилування. Про це у Facebook повідомила перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко.

 

"Прес-секретар Путіна Песков заявляє, що Сенцов "має сам подбати про своє помилування", натякаючи, що Олег має звернулися до російського президента з таким проханням. Очевидно, що Сенцов не буде звертатися до Путіна, на це російська влада й розраховує", – повідомила вона.

 

Геращенко також розповіла, що для помилування Надії Савченко до Путіна формально звернулися родичі загиблих російських журналістів,і її помилували, не вимагаючи звернення самої Савченко.

 

"А чому б самому Пескову чи омбудсмену Москальковій не звернутися до Путіна з проханням про помилування Сенцова?", – написала віце-спікер парламенту.

 

Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова в понеділок, 18 червня, повідомила, що провела зустріч із омбудсменом Росії  Тетяною Москальковою

 

Як повідомлялося, 15 червня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що їй відмовили в зустрічі з Олегом Сенцовим.