Семенченко прокоментував рішення суду про позбавлення офіцерського звання

4 Листопада 2016, 20:42

Київський апеляційний адміністративний суд частково задовольнив апеляційну скаргу Національної гвардії України про позбавлення народного депутата Семена Семенченка військового звання "майор". Про це Семенченко написав у Facebook.

"У вересні 2016 року Окружний адміністративний суд визнав аферу колишнього першого заступника глави НГУ, хвацько скасував наказ свого начальника – нинішнього міністра оборони Півторака про присвоєння Семенченку звань" капітан "та "майор"… На апеляцію, яка була призначена судом до розгляду в рекордно короткі терміни, були кинуті всі корупційні сили… у підсумку було прийнято унікальне рішення: апеляційна скарга НГУ була задоволена частково… тобто вирішили "майора" забрати, а "капітана" залишити", – написав Семенченко.

Він також додав, що «остаточну крапку» в цій ситуації «поставить Вищий адмінсуд».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Київський апеляційний адмінсуд визнав законним наказ колишнього в. о. командувача Національною гвардією Миколи Балана про позбавлення народного депутата Семена Семенченка військового звання "майор резерву".

Семенченка позбавили офіцерського звання у грудні 2015 року. Прокуратура заявляла, що депутат у серпні 2014 року використовував завідомо підроблені документи, зокрема тимчасове посвідчення офіцера запасу на своє ім'я шляхом надання посадовим особам військової частини №3027 для прийняття його на службу у військовому резерві.

Нагадаємо, Семенченко є одним із засновників батальйону «Донбас» та очолював формування на перших етапах АТО. Під час боїв за Іловайськ зазнав поранення. Указом президента Петра Порошенка нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня.