Сектор Гази запустив у бік Ізраїлю понад пісотню ракет

5 Травня 2019, 11:15

Армія оборони Ізраїлю (IDF) повідомила  про перехоплення декількох десятків ракет, які були запущені з території сектору Газа. Про це йдеться на сайті  прес-служби IDF.  Перехоплення вдалося здійснити завдяки системі протиповітряної оборони "Залізний купол".  Ізраїльські літаки нанесли удар по пусковим установками.

 

 

Загалом з палестинської території були запущені понад 50 ракет. "Після повідомлення про спрацювання сирен повітряної тривоги в південних районах Ізраїлю  більше 50 запусків ракет було здійснено з сектору Газа по ізраїльській території. Система ПВО "Залізний купол" перехопила десятки з них", – йдеться у повідомленні військових.  Крім того, у відповідь на обстріли ізраїльські військові літаки здійснили удари по двом пусковим установкам для ракет.

 

 

Нагадаємо, вранці 2 травня в ізраїльських округах Шаар ха-Негев і Сдот-Негев спрацювали сигнали повітряної тривоги. Пізніше в Армії оборони Ізраїлю заявили, про запуск 2-х ракет з території Сектору Газа  в бік Ізраїлю.  У той же час у Палестині заявили, що запуск ракет був заходами у відповідь на обстріл декількох об'єктів ХАМАС. Видання The Times of Israel повідомляло, що в  березні Ізраїль завдав ударів по постах ХАМАС в Секторі Газа.  Палестинці проводили акції протесту в Газі в рамках розпочатого "Маршу повернення" з вимогою зняття блокади.