СБУ звинуватила чиновницю у шпигунстві на користь “ЛНР”

8 Червня 2016, 20:55

На Луганщині контррозвідка Служби безпеки України викрила антиукраїнську діяльність колишньої чиновниці однієї з місцевих рад Станично-Луганського району, яка повідомляла фейковій «спецслужбі» так зв. «ЛНР» інформацію розвідувального характеру. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, жінка за посадою відповідала за ведення військового обліку у сільраді, потім працювала секретарем райдержадміністрації та мала доступ до службової інформації.

У травні минулого року на контакт з нею вийшов один із керівників розвідувального підрозділу самозваної російсько-сепаратистської «спецслужби» – «МГБ ЛНР». Він пообіцяв допомогу у вирішенні особистих проблем, а натомість схилив її до передачі відомостей про фортифікаційні споруди, військові комунікації, керівний склад військкомату, переміщення українських військ та техніки територією Станично-Луганського району тощо.

Працівники СБУ виявили інформаторку та задокументували її протиправні дії.

Слідчим підрозділом СБУ розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.