СБУ затримала у Києві бойовика ІДІЛ

11 Березня 2020, 17:58

Служба безпеки України затримала у Києві учасника міжнародної терористичної організації «Ісламська держава», який знаходиться у міжнародному розшуку. Про це 11 березня повідомляє прес-служба СБУ.

 

“Іноземець нелегально прибув в Україну для уникнення притягнення до кримінальної відповідальності через участь у незаконних збройних формуваннях «ІДІЛ». На території нашої країни він приєднався до одного з етнічних організованих угруповань, причетних до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів”, —  пишуть у повідомленні.

 

 

Зазначають також, що співробітники СБУ затримали зловмисника на одній з вулиць столиці. Відповідно до ухвали Шевченківського районного суду Києва затриманий перебуватиме під вартою. У прокуратурі розпочато процедуру його екстрадиції. 

 

Додають, що заходи з розшуку та затримання зловмисника проводились спільно з Київською місцевою прокуратурою №10. 

 

Нагадаємо, що 15 листопада Служба безпеки України у результаті спільної спецоперації з Міністерством внутрішніх справ Грузії та Центральним розвідувальним управлінням США затримала у Київській області одного з ключових ватажків терористичної організації "Ісламська держава".