СБУ затримала російського диверсанта з “Оплоту”

13 Грудня 2014, 15:10

Оперативна група контррозвідки СБУ затримала іноземного найманця  – члена диверсійно-розвідувальної групи незаконного збройного формування "Оплот" на прізвисько "Лєзгін". Про це повідомили в СБУ.

Затримання відбулося поблизу м. Волноваха Донецької області під час спроби облаштувати засідку для нападу на український патруль.

"Встановлено, що у жовтні "Лєзгін" прибув до Донецька з Ростову (РФ), перетнувши незаконно державний кордон України, та добровільно вступив до бандформування бойовика "Шамана", – повідомили в СБУ.

За даними Служби безпеки після спецпідготовки "Лєзгіна" відібрали до диверсійно-розвідувальної групи, яка складалася з 7 бойовиків різних національностей на чолі з громадянином РФ на прізвисько "Електрик".

"Інтернаціональне злочинне формування брало активну участь в збройних нападах на секрети українських військових, розвідували місця розташування підрозділів ЗСУ, надавали їхні координати артилерійським розрахункам терористів для коригування обстрілів по позиціях українських сил", – йдеться  у повідомленні.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що у Луганській області в рамках антитерористичної операції Служба безпеки України затримала колишнього працівника Державної служби з надзвичайних ситуацій України, який перейшов на бік терористів і воював проти українських військових.

Раніше повідомлялося, що СБУ затримала 232 особи за шпигунство.

Позначки: